conti_at5200025gen3
CONTI AT5200025GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 2000 x 25 mm red
209.96 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 14.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 2000
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 2000 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817104005
  • Supplier number: CONTI AT5200025GEN3
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
2000 mm