conti_at554520
CONTI AT5 545 20 Conti Synchroflex timing belt - AT554520
47.66 tax incl.
On order: delivered from 15/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 15/05/2026
  • Length: 545
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 545 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817106948
  • Supplier number: CONTI AT554520
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
545 mm