conti_at339920gen3
CONTI AT339920GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 399 x 20 mm red
62.70 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 399
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 399 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817101875
  • Supplier number: CONTI AT339920GEN3
Pitch
3 mm
Width
20 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
399 mm