conti_at335112gen3
CONTI AT335112GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 351 x 12 mm red
40.38 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 351
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 351 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817101288
  • Supplier number: CONTI AT335112GEN3
Pitch
3 mm
Width
12 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
351 mm