conti_at327050gen3
CONTI AT327050GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 270 x 50 mm red
123.53 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 270
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 270 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321310
  • Supplier number: CONTI AT327050GEN3
Pitch
3 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
270 mm