conti_at325232gen3
CONTI AT325232GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 252 x 32 mm red
80.57 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 23/05/2026
  • Length: 252
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 252 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321235
  • Supplier number: CONTI AT325232GEN3
Pitch
3 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
252 mm