conti_at20150075
CONTI AT20 1500 75 Conti Synchroflex timing belt - AT20150075
716.82 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 2.
Key features according to our expert
  • Length: 1500
  • Pitch: 20 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1500 mm
  • Number of teeth: 75
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817215435
  • Supplier number: CONTI AT20150075
Length
1500
Pitch
20 mm
Width
75 mm
Nominal length
1500 mm