conti_at1098060gen3
CONTI AT1098060GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 980 x 60 mm red
353.13 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 980
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 60 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 980 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817320658
  • Supplier number: CONTI AT1098060GEN3
Pitch
10 mm
Width
60 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
980 mm