conti_at1098032gen3
CONTI AT1098032GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 980 x 32 mm red
188.35 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 980
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 980 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817118842
  • Supplier number: CONTI AT1098032GEN3
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
980 mm