conti_at10125060gen3
CONTI AT10125060GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1250 x 60 mm red
432.78 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 5.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 1250
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 60 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1250 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817320023
  • Supplier number: CONTI AT10125060GEN3
Pitch
10 mm
Width
60 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
1250 mm