conti_at101250100gen3
CONTI AT101250100GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1250 x 100 mm red
631.12 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 1250
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 100 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1250 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817320009
  • Supplier number: CONTI AT101250100GEN3
Pitch
10 mm
Width
100 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
1250 mm