conti_at1058075
CONTI AT10 580 75 Conti Synchroflex timing belt - AT1058075
217.15 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 580
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 580 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817125604
  • Supplier number: CONTI AT1058075
Pitch
10 mm
Width
75 mm
Nominal length
580 mm