conti_at10132075
CONTI AT10 1320 75 Conti Synchroflex timing belt - AT10132075
451.31 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1320 mm
  • Number of teeth: 132
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817123396
  • Supplier number: CONTI AT10132075
Length
1320
Pitch
10 mm
Width
75 mm
Nominal length
1320 mm