conti_at101320100
CONTI AT10 1320 100 Conti Synchroflex timing belt - AT101320100
526.51 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 100 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1320 mm
  • Number of teeth: 132
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817121668
  • Supplier number: CONTI AT101320100
Length
1320
Pitch
10 mm
Width
100 mm
Nominal length
1320 mm