conti_at10128032
CONTI AT10 1280 32 Conti Synchroflex timing belt - AT10128032
187.63 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Polyurethane timing belts for the lower and medium power range
Properties:
  • Maintenance-free
Key features according to our expert
  • Length: 1280
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1280 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817122900
  • Supplier number: CONTI AT10128032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX
Nominal length
1280 mm