carat_eb11142020
CARAT EB11142020 Brilliant concrete drill 111 x 420mm 5/4" wet
289.40 tax incl.
On stock, immediately available. we have 4 products in stock.
each
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 111 mm
  • Length: 400 mm
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022993
  • Supplier number: CARAT EB11142020
Diameter
111 mm
Length
400 mm