carat_cnts3504d0
CARAT CNTS3504D0 CNTS Premium diamond wheel for natural stone/tile table 350 x 25.4mm
Product description:
  • Diamond saw for use with water cooling.
Key features according to our expert
  • (Disc) diameter: 350 mm
  • Connection size (disc): 25,4 mm
  • Connection type (disc): Bore
  • Disc application: Cutting
  • For material: Brick
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452082195
  • Supplier number: CARAT CNTS3504D0
(disc) diameter
350 mm
Connection size (disc)
25,4 mm