bosch_1600a032gg
bosch_1600a032gg_2
bosch_1600a032gg_3
bosch_1600a032gg_4
bosch_1600a032gg_5
bosch_1600a032gg_6
bosch_1600a032gg_7
bosch_1600a032gg
bosch_1600a032gg_2
bosch_1600a032gg_3
bosch_1600a032gg_4
bosch_1600a032gg_5
bosch_1600a032gg_6
bosch_1600a032gg_7
BOSCH PRO EPT 16-32 plastic cable tie snap saddle for GNB 18V nail guns (100 pcs) - 1600A032GG
37.60 tax incl.
On order: delivered from 28/05/2026
pack
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 28/05/2026
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Width: 16 mm
  • Length: 32 mm
  • Quantiy per pack: 100
Specifications / All features
  • Brand: BOSCH
  • EAN: 4053423320671
  • Supplier number: BOSCH 1600A032GG
Width
16 mm
Length
32 mm