bahco_be200cab55f3
BAHCO BE200CAB55F3 lens cable for videoscopes, 5.5 mm x 3 mm
Key features according to our expert
  • Diameter: 5,5 mm
  • Cable length: 3 m
Specifications / All features
  • Brand: BAHCO
  • EAN: 7314150165414
  • Supplier number: BAHCO BE200CAB55F3
Diameter
5,5 mm
Cable length
3 m
Weight kg
0.26 kg
Length m
3 m
A = semi rigid; b=flexible; c=plumbing spring cable
b
Diameter mm
5.5 mm