bahco_be200cab55f1
BAHCO BE200CAB55F1 lens cable for videoscopes, 5.5 mm x 1 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Lens cables
  • Suitable for BE200 and BE210
  • Material:
  • a = semi rigid
  • b = flexible
  • c = plumbing spring cable
Key features according to our expert
  • Diameter: 5,5 mm
  • Cable length: 1 m
Specifications / All features
  • Brand: BAHCO
  • EAN: 7314150165407
  • Supplier number: BAHCO BE200CAB55F1
Diameter
5,5 mm
Cable length
1 m
Weight kg
1.27 kg
Length m
1 m
A = semi rigid; b=flexible; c=plumbing spring cable
b
Diameter mm
5.5 mm