action_do68552f32
ACTION DO68552F32 torque cap 1" 700Nm (32 x 305 mm)
Key features according to our expert
  • Socket size: 32 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 305 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981161300
  • Supplier number: ACTION DO68552F32
Socket size
32 mm
Type of drive profile (socket)
Hexagonal
Connection size
1"
Length
305 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
32 mm