action_do65110011
ACTION DO65110011 percussion cap-nut 3/8" x 11 Allen
Key features according to our expert
  • Length: 15 mm
  • VDE approved: No
  • With safety colour code 1000V: Not applicable
  • Bit tip: HEX 11 mm
  • Drive profile size (bit): 11 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981005932
  • Supplier number: ACTION DO65110011
Length
15 mm
Bit tip
HEX 11 mm
Drive profile size (bit)
11 mm
A/f mm/inch
11 mm