action_do4010_1_022
ACTION DO4010-1-022 percussion cap 1" x 22 deep
Key features according to our expert
  • Socket size: 22 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 100 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981066414
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-022
Socket size
22 mm
Connection size
1"
Length
100 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
22 mm