RYOBI RTB22INCH tool box 22" - 5132004363
This article is not available
Product description
  • 56L storage capacity.
  • One top section for accessories.
  • Metal lock for securing contents.
  • TPR handle for durability.
Key features according to our expert
  • Length: 565 mm
  • Width: 323 mm
  • Height: 310 mm
  • Wheeled: No
  • Material (case): Plastic and metal
  • Internal volume: 56 l
Specifications / All features
  • Brand: RYOBI
  • EAN: 4892210172952
  • Supplier number: RYOBI 5132004363
Length
565 mm
Width
323 mm
Height
310 mm