fami-fbg02s2000r0004-fbg02s2000r0004
FAMI WORK UP workbench with plywood top 30 mm 2000x750x1107 mm blue RAL 5012 - FBG02S2000R0004
This article is not available
Product description:
  • Work bench work up not assembled with plywood board 30 mm
  • Dim. mm W =2000 D =750 H =1107
  • Colour: blue RAL 5012
Key features according to our expert
  • Width: 2000 mm
  • Depth: 750 mm
  • Height: 1107 mm
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394005
  • Supplier number: FAMI FBG02S2000R0004
Width
2000 mm
Depth
750 mm
Height
1107 mm