dewalt_dstsx18se
DEWALT DSTSX18SE staples 5.6-18 inox/ stainless steel 5m (5000 pcs)
This article is not available
Product description
  • [DSTSX] Staples 5.6-18 Inox/RVS 5m
Key features according to our expert
  • Length: 18 mm
  • Staple crown width: 5,6 mm
  • Brand: DEWALT
  • EAN: 5902013951452
  • Supplier number: DEWALT DSTSX18SE
Length
18 mm
Staple crown width
5,6 mm
Product type
5,6 mm
Stainless Steel
Finish
18,0 mm