conti-t10-t10-4780---50
CONTI T10 4780 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10478050
This article is not available
Key features according to our expert
  • Length: 4780
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 4780 mm
  • Number of teeth: 478
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817198882
  • Supplier number: CONTI T10478050
Length
4780
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
4780 mm