skf_t2ee040vb134
skf_t2ee040vb134_2
skf_t2ee040vb134_3
skf_t2ee040vb134
skf_t2ee040vb134_2
skf_t2ee040vb134_3
SKF T2EE 040/VB134 eenrijig kegellager 40 mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • Hoog radiaal en axiaal draagvermogen
  • Geschikt voor axiale belastingen in één richting
  • Lage wrijving en lange levensduur
  • Deelbare en uitwisselbare componenten
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 40 mm
  • Aantal rijen: 1
  • Buitendiameter: 85 mm
  • Breedte: 33 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577594525
  • Artikelnummer leverancier: SKF T2EE 040/VB134
Binnendiameter
40 mm
Aantal rijen
1
Buitendiameter
85 mm
Breedte
33 mm