skf_str50x55x13_y95a
skf_str50x55x13_y95a_2
skf_str50x55x13_y95a_3
skf_str50x55x13_y95a_4
skf_str50x55x13_y95a
skf_str50x55x13_y95a_2
skf_str50x55x13_y95a_3
skf_str50x55x13_y95a_4
SKF STR 50X55X1.3-Y95A steunring
 48,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • Steunt O-ringen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
  • Voorkomt extrusie van O-ringen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 49,5 mm
  • Buitendiameter: 52,1 mm
  • Dikte: 1,3 mm
  • Materiaal: PU - Polyurethaan
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316571705019
  • Artikelnummer leverancier: SKF STR 50X55X1.3-Y95A
Binnendiameter
49,5 mm
Buitendiameter
52,1 mm
Dikte
1,3 mm