skf_mpv_63x475x63
skf_mpv_63x475x63_2
skf_mpv_63x475x63_3
skf_mpv_63x475x63_4
skf_mpv_63x475x63
skf_mpv_63x475x63_2
skf_mpv_63x475x63_3
skf_mpv_63x475x63_4
SKF MPV-63X47.5X6.3 heavy-duty rubber bekrachtiger zuigerafdichting van polyurethaan
 14,61 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Binnendiameter: 47.5 mm
  • Breedte groef: 6.3 mm
  • Buitendiameter: 63 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575540609
  • Artikelnummer leverancier: SKF MPV-63X47.5X6.3
Binnendiameter
47.5 mm
Breedte groef
6.3 mm
Buitendiameter
63 mm