erdi_d114_250l
erdi_d114_250l
erdi_d114_250l
erdi_d114_250l
ERDI D114-250L figuur-gatenschaar
Productomschrijving:
  • Voor kort recht en figuurknippen (zeer korte radiussen)
  • Zeer slanke schaarkop
  • D214 Handgrepen gelakt
  • D114 Handgrepen met PVC-dompel-coating
  • Rechts- of linksknippend leverbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 37 mm; 1 7/16 inch
  • Totale lengte: 250 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Rechts-/Linkshandig: Linkshandig
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220001080
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D114-250L
Lengte (blad)
37 mm; 1 7/16 inch
Totale lengte
250 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm