conti_xpz1762bp
conti_xpz1762bp_2
conti_xpz1762bp
conti_xpz1762bp_2
CONTI XPZ1762BP conti v fo v-riem 1762 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1762
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1762 mm
  • Binnenlengte Li: 1724 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX695
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716901
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1762BP
Lengte
1762
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1762 mm
Binnenlengte li
1724 mm