conti_xpb1270bp
conti_xpb1270bp_2
conti_xpb1270bp
conti_xpb1270bp_2
CONTI XPB1270BP conti v fo v-riem 1270 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1270
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1270 mm
  • Binnenlengte Li: 1210 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX505
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715850
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1270BP
Lengte
1270
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1270 mm
Binnenlengte li
1210 mm