conti_spz1612cl
conti_spz1612cl_2
conti_spz1612cl
conti_spz1612cl_2
CONTI SPZ1612CL powerspan v-riem 1612 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1612
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1612 mm
  • Binnenlengte Li: 1574 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653787
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1612CL
Lengte
1612
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1612 mm
Binnenlengte li
1574 mm