conti_spc6000cl
conti_spc6000cl_2
conti_spc6000cl
conti_spc6000cl_2
CONTI SPC6000CL powerspan v-riem 6000 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 6000
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 6000 mm
  • Binnenlengte Li: 5916 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670487
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC6000CL
Lengte
6000
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
6000 mm
Binnenlengte li
5916 mm