conti_spa2300cl
conti_spa2300cl_2
conti_spa2300cl
conti_spa2300cl_2
CONTI SPA2300CL powerspan v-riem 2300 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2300
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2300 mm
  • Binnenlengte Li: 2254 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665414
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2300CL
Lengte
2300
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2300 mm
Binnenlengte li
2254 mm