conti_htd33186
conti_htd33186_2
conti_htd33186
conti_htd33186_2
CONTI HTD 318 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD33186
 9,56 incl. BTW
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 318
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 318 mm
  • Aantal tanden: 106
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858898519
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33186
Lengte
318
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
318 mm