conti_htd32409
conti_htd32409_2
conti_htd32409
conti_htd32409_2
CONTI HTD 240 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32409
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 240
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 240 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012799
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32409
Lengte
240
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
240 mm