conti_spb2050cl
conti_spb2050cl_2
conti_spb2050cl
conti_spb2050cl_2
CONTI SPB2050CL powerspan v-riem 2050 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2050
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2050 mm
  • Binnenlengte Li: 1990 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655743
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2050CL
Lengte
2050
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2050 mm
Binnenlengte li
1990 mm