conti_htd315015
conti_htd315015_2
conti_htd315015
conti_htd315015_2
CONTI HTD 150 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD315015
 16,42 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 32.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Aantal tanden: 50
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012119
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD315015
Lengte
150
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
150 mm