conti_htd31419
conti_htd31419_2
conti_htd31419
conti_htd31419_2
CONTI HTD 141 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD31419
 10,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 53.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 141
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 141 mm
  • Aantal tanden: 47
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012041
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD31419
Lengte
141
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
141 mm