conti_gtr8400062
conti_gtr8400062_2
conti_gtr8400062
conti_gtr8400062_2
CONTI GTR 4000 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR8400062
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 4000 mm
  • Aantal tanden: 500
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585002
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8400062
Lengte
4000
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
4000 mm