bahco-7805zz-21-7805zz-21
bahco-7805zz-21-7805zz--21--2
bahco-7805zz-21-7805zz-21
bahco-7805zz-21-7805zz--21--2
BAHCO 7805ZZ-21 bougiedop 1/2", lang, 21 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Bougiedoppen 1/2"
Kenmerken:
  • Vonkvrije bougiedoppen gebruikt om bougies op motoren aan te brengen of eruit te verwijderen
  • Aandrijfvierkant 1/2"
  • Zeskantprofiel met metrische maten
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving
  • Geribbeld
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Hoog gepolijste afwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 21 mm
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 69 mm
  • Met cardangewricht: Nee
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151347338
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7805ZZ-21
Sleutelwijdte
21 mm
Type aansluitprofiel
Binnenvierkant
Lengte
69 mm
Met cardangewricht
Nee
Maat aansluitprofiel
1/2"
Gewicht oz
5,5 oz
Gewicht g
150 g
Totale lengte mm
69 mm
Dop breedte mm (d1)
27 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
24,3 mm
Lengte mm (l)
69 mm
Afmeting inch
13/16 in
Afmeting mm
21 mm