conti_spa1357cl
conti_spa1357cl_2
conti_spa1357cl
conti_spa1357cl_2
CONTI SPA1357CL powerspan v-riem 1357 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1357
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1357 mm
  • Binnenlengte Li: 1311 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654869
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1357CL
Lengte
1357
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1357 mm
Binnenlengte li
1311 mm