skf_t4ee160vb406
SKF T4EE 160/VB406 eenrijig kegellager 160 mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • Hoog radiaal en axiaal draagvermogen
  • Geschikt voor axiale belastingen in één richting
  • Lage wrijving en lange levensduur
  • Deelbare en uitwisselbare componenten
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 160 mm
  • Aantal rijen: 1
  • Buitendiameter: 245 mm
  • Breedte: 61 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316570245158
  • Artikelnummer leverancier: SKF T4EE 160/VB406
Binnendiameter
160 mm
Aantal rijen
1
Buitendiameter
245 mm
Breedte
61 mm