skf_mpv_110x89x81
skf_mpv_110x89x81_2
skf_mpv_110x89x81_3
skf_mpv_110x89x81_4
skf_mpv_110x89x81
skf_mpv_110x89x81_2
skf_mpv_110x89x81_3
skf_mpv_110x89x81_4
SKF MPV-110X89X8.1 heavy-duty rubber bekrachtiger zuigerafdichting van polyurethaan
 13,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Binnendiameter: 89 mm
  • Breedte groef: 8.1 mm
  • Buitendiameter: 110 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575540692
  • Artikelnummer leverancier: SKF MPV-110X89X8.1
Binnendiameter
89 mm
Breedte groef
8.1 mm
Buitendiameter
110 mm