makita_eh7500sx
makita_eh7500sx
makita_eh7500sx
makita_eh7500sx
MAKITA EH7500SX benzine heggenschaar 75 cm
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Leveringsomvang
  • 1 x 195321-4 Montageset voor bladgeleider
  • 1 x 195823-0 Enkelzijdig blad
Productomschrijving
Efficiënte heggenschaar
Een heggenschaar met een tweetaktverbrandingsmotor van 0,68 kW en een blad van 75 cm. Ideaal voor lange heggen. Vijf posities voor de achterste handgreep.
  • Ergonomisch en gemakkelijk te gebruiken.
  • Ergonomisch uitgebalanceerd voor eenvoudige bediening
  • Laag geluidsniveau voor prettig werken.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 700 W
  • Max. snijdikte: 20 mm
  • Snoeilengte: 73 cm
  • Cilinderinhoud: 22,2 cc
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: MAKITA
  • EAN: 0088381645225
  • Artikelnummer leverancier: MAKITA EH7500SX
Vermogen
700 W
Max. snijdikte
20 mm
Snoeilengte
73 cm
Cilinderinhoud
22,2 cc
Slagen per minuut (spm)
4390 min¯¹
Trillingsonzekerheid (k factor), knippen van hagen
2,4 m/s²
Trillingsniveau, knippen van hagen
4,7 / 2,9 m/s²
Tweetakt motor
1
Gewicht zonder kabel
5,2 kg
Onbelast toerental
10 500 min¯¹
Geluidsonzekerheid (k-factor)
1,5 dB(A)
Max. takdikte
21,5 mm
Bladlengte
750 mm
Geluidsdrukniveau (lpa)
94,3 dB(A)
Productafmetingen (l x b x h)
1150 x 323 x 212 mm
Geluidsvermogenniveau (lwa)
101,8 dB(A)
Inhoud brandstoftank
0,4 L
Toerental bij max. vermogen
0,68 kW