HIKOKI 783243 SDS-plus boor FCH 11X315/265
Productomschrijving
  • SDS-plus boor FCH 11X315/265
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 11 mm
  • Snijlengte: 265 mm
  • Type boor: Hamerboor
  • Totale lengte: 315 mm
  • Type schacht: SDS-plus
  • Materiaal (boor): Hardmetaal tip
  • Aantal snijkanten: 4 ea
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: HIKOKI
  • EAN: 8717574056532
  • Artikelnummer leverancier: HIKOKI 783243
Diameter
11 mm
Snijlengte
265 mm
Type boor
Hamerboor
Totale lengte
315 mm