Efficiënt sleutelen met de Facom ratelringsteeksleutelset
- Stevige grip zonder wegglijden: Het speciale antislipontwerp op het open uiteinde grijpt stevig om bevestigingsmiddelen, waardoor je veilig kracht zet zonder boutkoppen te beschadigen.
- Snel werken in krappe ruimtes: Dankzij het fijne ratelmechanisme en de hoek van 15 graden bereik je vlot moeilijk toegankelijke plekken zonder telkens opnieuw te moeten aanzetten.
- Altijd overzichtelijk bij de hand: Met de meegeleverde houder bewaar je alle twaalf maten van 7 tot en met 19 mm overzichtelijk en neem je de set gemakkelijk mee.
Met de Facom 467B.JP12PB ringsteeksleutelset werk je aanzienlijk sneller en veiliger aan veeleisende bevestigingen. Het doordachte antislipontwerp op het open uiteinde grijpt stevig om de vlakken van de boutkop, waardoor wegglijden en beschadigde moeren tot het verleden behoren. Dankzij het 72-tands ratelmechanisme met een terughaalhoek van 5° en een hoek van 15° draai je zelfs in krappe motorruimtes of compacte installaties vlot door zonder de sleutel telkens te verwijderen. De geïntegreerde klemveer in de ringkop houdt bevestigingsmiddelen betrouwbaar op hun plek tijdens het positioneren. Met 12 metrische maten van 7 tot en met 19 mm in de handige kunststof houder heb je voor elke onderhouds- of montagetaak direct de juiste maat georganiseerd bij de hand.
Leveringsomvang
- Metrische maten: 7 - 8 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 mm
- Houder : CK.467BJP12
Productomschrijving
- Set ratelringsteeksleutels in houder
- Compact en eenvoudig te gebruiken bij ingrepen op locatie
- Bestendig tegen chemische producten
- Het exclusieve design van de handgreep verdubbelt het oppervlak in contact met de hand
- Anti-slip: verhoogde productiviteit (de vork slipt niet door op de bout)
- Betere grip op de moer dankzij klemring (moer glijdt niet weg tijdens vast-/loszetten)
- Exclusief FACOM profiel: minder belasting op de moer, en kleine inkeping zorgt voor meer contactoppervlak