erdi_d216_280l
erdi_d216_280l
erdi_d216_280l
erdi_d216_280l
ERDI D216-280L ideaalschaar
Productomschrijving:
  • Voor doorlopend recht- en figuurknippen
  • D216 Handgrepen gelakt
  • D116 Handgrepen met PVC-dompel-coating
  • Rechts- of linksknippend leverbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 34 mm; 1 3/8 inch
  • Totale lengte: 280 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Rechts-/Linkshandig: Linkshandig
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220020371
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D216-280L
Lengte (blad)
34 mm; 1 3/8 inch
Totale lengte
280 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm